Різдво в Диканьці 2019, туристическая фирма "Астрея Киевская"

Астрея Киевская/ Рождественские туры (Украина)/ Різдво в Диканьці (тур на Різдво)

Місце зустрічі змінити можна, але не треба! Щороку, напередодні Різдва,, "Астрея Київська" запрошує своїх друзів, знайомих і незнайомих прибічників девізу : "Свято мене удома не застане, я в дорозі.." відправитися в місця, де повість стає дією, казка - бувальщиною, а життя забарвлюється новими фарбами . Ми запрошуємо УСІХ в чарівливий світ Миколи Гоголя.

РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ З ГОГОЛЕМ

6-7 січня 2019
Київ -  Мгарський монастир –Миргород –Гоголево – Диканька -  Полтава  - Київ

 

1 день. 06.01.2019. 7: 00 - виїзд з Києва, ст. м. "Палац Україна". Наш шлях проходить  Старим Полтавським шляхом. Ним  йшли ратники князя Бориса, паломники Мгарського монастиря. Цим шляхом йшов з рідних Чернух Григорій Сковорода, на ньому залишили свої сліди карети Трощинського і Гоголя, Гребинки і Шевченко. Наш шлях триває. Дорога в'ється і в'ється, сплітаючи розповідь про сім'ї Вишневецьких і Полторацьких, що жили в різний час в Лубнах, про долю Ганни Керн, що від'їжджала по цій дорозі в далекий Петербург. Як Ганна Керн і тисячі тисяч мандрівників і подорожніх, ми заїдемо

за благословенням в Святу Мгарську обитель.

  • Відвідування Мгарського монастиря. Тут можна не лише поставити свічку за благополучну подорож, але і помилуватися архітектурним ансамблем монастиря і випити чашку дуже смачного монастирського чаю. Дорога продовжує свій біг, і незабаром ми в Миргороді. Місто – курорт зустріне нас і познайомить з гоголівськими героями.

І знову дорога. Вона приведе нас до родинного гнізда Гоголів.

Більше, ніж будь-де, відчувається Гоголь у цьому краю як реальна земна людина. Найвеселіший і найтрагічніший письменник у світовій літературі ХІХ століття, він бо ж починався звідси, від цього повітря, від цих широких шляхів, полів та роздолів,
Екскурсія «Різдвяна мандршвка до Гоголя». Прибуття в Диканьку.

Поглянувши в глибину різдвяного неба, можна помітити не лише Вакулу і біса, що несе його, але і першу різдвяну зірку. А це запрошення до трапези. Наш шлях до околиці сіла Диканька, в ресторацію, де в отворі розчинених дверей бачимо хазяйку. Це Солоха запрошує усіх до столу. Сьогодні нас обслуговує біс, наливаючи чарку горілки, а Вакула кричить "Будьмо".

 Будьмо!. З Різдвом! Ось це свято!

А тепер карету нам, карету! Їдемо в номери. полтавського готелю.


2 день. 07.01.19 Ранішня трапеза в готелі - і красуня Полтава до наших послуг. - Оглядова екскурсія "Зимова чарівність Полтави" : Це місто створювалося як Петербург в мініатюрі. У цьому легко переконатися, проїхавши по його вулицях і площах, оглянувши його архітектуру і відчувши його ауру.

- Відвідування музею "Поле Полтавської битви" Скільки стоятиме Полтава, стільки пам'ятатимуть про перемогу на полі битви під Полтавою. Полтава - не лише місто військової слави. Полтава - завжди вважалася культурною столицею України.

   Відвідування  літературно-меморіального музея В. Короленко.

 ( за бажанням)

Залишилося скуштувати традиційні полтавські галушки - і знову в дорогу, але вже в зворотну. Дорога додому завжди коротше, а якщо подивитися хорошу комедію, таку як "Королева бензоколонки", то і зовсім пройде непомітно.

 До побачення, Полтава.

 Ось ми і удома, в Києві, а на годиннику ще 23 -00

Рождественские встречи в Диканьке Астрея Киевская, туристическая фирма, Киев

ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ:  1900 грн.

 У вартість включено:

- Проживання в готелі  2-х місцеві номери із зручностями.

-Харчування: сніданок і обід.

 - Проїзд автобусом туристичного класу.

- Екскурсійне обслуговування.

- Супровід гідом по маршруту.

Додатково оплачується: - Вхідні квитки. - Різдвяна вечеря з фольклорною програмою .

 

"АСТРЕЯ КИЇВСЬКА" НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРОБКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ, але ми спробуємо вирішити ці проблеми. Як? Гарним настроєм.

 

 

 

 

 

Теги:
Рождество 2019,  туры на рождество, рождественские туры, рождественские туры 2019, Полтава, Миргород, Гоголево, Мгарский монастырь, туры на рождество, группа на Рождество